Timalignum

Drevo je priedušný, živý a teplý materiál

Symbolizuje život, tradíciu i spojenie človeka s prírodou. Je výrazný a dodáva každému bytovému priestoru prirodzený a nezameniteľný estetický výraz.

Potrebujete poradiť? Neváhajte a kontaktujte nás

Služby a produkty ktoré ponúkameTimalignum

Parkety

Timalignum

Drevené výrobky

Timalignum

Servis

Niečo málo o nás a aký je náš príbeh

Spoločnosť TIMA LIGNUM bola založená v roku 1996. Vo svojich začiatkoch sme vyrábali interiérové drevené dvere a zárubne. Postupne sme sa v uzkej spolupráci s vybratými výrobcami drevených dverí, okien a parkiet viac venovali technickým, obchodným a organizačným záležitostiam v spojitosti s výrobou, predajom drevených produktov, ale i nákupom drevených polotovarov, najmä parketových lamiel, tiež nákupom olejov a testovaniu olejovaných povrchových úprav parkiet. Od roku 1999 v rámci spolupráce so slovenskými výrobcami veľkoplošných trojvrstvových parkiet sme sa intenzívnejšie sústredili na kvalitu používaných materiálov a výrobných operácií za účelom dosiahnutia kvality drevených výrobkov a ich predajnosti v európskom priestore. V súčasnosti sme pripravili našim partnerom parketové výrobky aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Okrem bežných ponúkame aj požadované formáty šírky 250 – 300 mm a dĺžky 2400 - 3000 mm v moderných povrchových úpravách, v ktorých sú využívané chemické úpravy dreva tónované farebnými olejmi do konečného farebného odtieňa. Táto kombinácia umožňuje dosiahnuť povrchovú úpravu prírodne pôsobiaceho dreva v požadovanom farebnom tóne.

Ostatné drevené produkty; dvere, okná, terasové podlahy či kuchynské linky máme v našej ponuke vďaka viacročnej osvedčenej úzkej spolupráci s výrobcami uvedených výrobkov, ktorí majú rovnaký pohľad na kvalitu, trendy používaných materiálov a povrchových úprav. Ucelená ponuka drevených produktov je určená zákazníkom, ktorí uprednostňujú odborne konzultácie a komplexne riešenie tejto problematiky pri stavbe alebo rekonštrukcii svojho domu, či bytu.Kontaktné informácie

Kontaktné informácie

+421 905 758 059
info@timalignum.sk

Kontaktujte nás
telefonicky alebo na email

Kontaktné informácie

Kde nás nájdete

Terézie Vansovej 2
974 01 Banská Bystrica