Timalignum

Bežné čistenie drevených podláh

Prírodné mydlo je ideálne pre čistenie a ošetrovanie olejovaných a voskovaných povrchov. Má vyživujúci účinok a vytvára ochranný film na dreve.

Prírodné mydlo (Natural soap)

Prírodné mydlo

Prírodné mydlo je ideálne pre čistenie a údržbu olejovaných a voskovaných povrchov. Prírodné mydlo je obzvlášť vhodné pre podlahy, nábytok, stolové dosky i panely. Má vyživujúci účinok a vytvára ochranný film na dreve.

Prírodné mydlo biele (Natural Soap White) sa používa pre svetlé povrchové úpravy dreva a Prírodné mydlo Natural (Natural Soap Natural) pre tmavé a prírodne upravené dreviny.

  • Čistiaci a vyživovací efekt
  • Na povrchu dreva vytvára ochranný film
  • Overené nemeckým certifikačným úradom IBR

 

Bežné čistenie olejovaných drevených podláh

Vo vstupnom priestore bytu odporúčame vytvoriť účinný filter, aby sa zabránilo prístupu vody, špiny, piesku alebo kamienkov. Čistiacu zónu vytvoríte postupným umiestnením roštu, hrubej rohože a textilnej rohožky. Prípadné nečistoty je potrebné okamžite z podlahy odstrániť.

1. Denné upratovanie vykonávajte vysávačom, prachovkou alebo metlou s jemnejším vlasom. Frekvencia čistenia podláh závisí od stupňa zaťaženia podlahy.

2. Prírodné mydlo (Natural Soap) pred použitím dôkladne pretrepte. Zmiešajte 125 ml prírodného mydla s 5 l vlažnej vody. Odporúčame pracovať s 2 vedierkami: jedno s mydlovou vodou a jedno s čistou vodou na opláchovanie. Podlahu čistite s minimálnym množstvom vody, za účelom rozpustenia nečistôt nechajte mydlovú vodu krátky čas na podlahe. Odstráňte špinavú mydlovú vodu dôkladným vyžmýkaním mopu alebo bavlnenej handry a opláchnite ju vo vedre s čistou vodou.

3. Vždy utrite očistenú podlahu s dobre vyžmýkaným mopom alebo bavlnenou handrou namočenou v mydlovom roztoku, aby sa znovu vytvoril ochranný film prírodného mydla.

Prírodné mydlo sprej je namiešané v požadovanom pomere a pripravené k okamžitému použitiu. Prírodné mydlo pred použitím dôkladne pretrepte a naneste na ošetrovaný povrch. Nakoniec povrch vytrite bavlnenou handrou.

Bežné čistenie olejovaných drevených podláh

 

NÁVOD NA ČISTENIE A OŠETROVANIE OLEJOVANÝCH DREVENÝCH PODLÁH (PDF)